Mimořádné omezení provozu

Vážení klienti a spolupracovníci,

v souvislosti s nařízením vlády, na doporučení Krajského úřadu Ústeckého kraje a z důvodu ochrany zdraví našich zaměstnanců a zdraví našich klientů jsme dočasně omezili poskytování služeb, a to tímto způsobem:

  • jsou zrušeny všechny akce pro klienty plánované do konce prosince (viz. kalendář akcí). Vzdělávání pěstounů a doučování dětí bude probíhat distanční formou.
  • ambulantní služby jsou poskytovány v omezené formě, t.j. na pobočkách je přítomen jeden ze zaměstnanců a zaměstnanci se na pobočkách střídají. Pokud si potřebujete vyřídit něco neodkladného, doporučujeme zavolat předem a domluvit se konkrétně.
  • terénní služby jsou poskytovány formou telefonických nebo mailových konzultací, v nezbytně nutných případech se lze domluvit individuálně
  • Služba SAS je nadále poskytována ambulantní i terénní formou, s tím, že je preferována distanční forma – telefon, mail. Osobní setkání jsou realizována po domluvě za podmínky dodržování všech hygienických opatření spojených se současnou situací.

V případě potřeby se telefonicky nebo e-mailem obraťte na Vašeho klíčového sociálního pracovníka nebo kontaktujte jiné pracovníky na mobilních telefonech – viz. sekce kontakty. Situaci budeme monitorovat a průběžně Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení. Věříme, že to všichni v klidu zvládneme a již brzy se uvidíme na našich akcích.

Všem přejeme pevné zdraví.

Tým Centra pro NRP.